Spryciarze.pl

Spryciarze.pl logoSpryciarze.pl to największy polski sieciowy poradnik video, pokazujący jak radzić sobie z różnymi codziennymi problemami. Powstał w marcu 2008, w czerwcu osiągając 160 000 unique users oraz ponad 3 miliony odsłon miesięcznie. Milion użytkowników spryciarze.pl osiągnęli po raz pierwszy we wrześniu 2009. Portal uzyskał tytuł Najciekawszego polskiego start-up’u podczas X spotkania Barcamp, został uznany między innymi za Witrynę Tygodnia przez Wprost, Witrynę Dnia PC World Komputer oraz Perłę Internetu KCS.

W grudniu 2009 roku witrynę spryciarze.pl odwiedziło prawie 1,7 miliona Internautów. Portal został nagrodzony Webstarem w kategorii Rozrywka.


Paczka prasowa (3,4 Mb) zawiera:
  • logotypy spryciarze.pl i Vivex Investment
  • informację prasową na temat inwestycji
  • zdjęcia założycieli portalu spryciarze.pl
  • zdjęcia ekipy spryciarze.pl
  • krótką notkę na temat założycieli portalu oraz jego historii
Humanway

Humanway logoHumanWay jest aplikacją internetową, wspomagającą optymalizację procesu rekrutacji. Narzędzie to pozwala efektywnie zarządzać ogłoszeniami o pracę i aplikacjami kandydatów. Umożliwia także ciągłe monitorowanie kosztów rekrutacji i efektywności portali ogłoszeniowych.
HumanWay został uznany za jeden z najlepszych startupów internetowych 2009 przez Grzegorza Marczaka z antyweb.pl.


Paczka prasowa (317 Kb) zawiera:
  • logotypy Humanway i Vivex Investment
  • informację prasową na temat inwestycji
Global Projects

Global Projects logoGlobal Projects specjalizuje się w projektach Internetowych. Firma została utworzona w 2007 roku. Global Projects tworzy produkty Internetowe oparte o zaawansowane narzędzia techniczne, przyjazny użytkownikom design oraz ciekawe treści. GP zatrudnia zespół specjalistów IT, którzy każdego dnia pracują nad rozwijaniem oferowanych przez firmę usług.

Mapia

Mapia logoMapia.com.ua jest jednym z pierwszych w ukraińskim Internecie portali oferujących lokalizację biznesu na mapach. Mapia zapewnia dostęp do unikalnej bazy informacji biznesowych z terenu Kijowa. Projekt będzie stopniowo rozwijany i docelowo będzie udostępniał dane na temat całej Ukrainy.
Projekt jest rozwijany wewnętrznie przez zespół Global Projects. Projekt wystartował na początku lipca 2008.
Seepla.net

Seepla.net logoSeepla.net jest turystycznym portalem Web 2.0. Dzięki stworzonemu systemowi można przeglądać i rezerwować online tysiące wycieczek. Portal umożliwia również użytkownikom umieszczanie opisów swoich wojaży oraz zdjęć interesujących miejsc, które odwiedzili.
Portal seepla.net został uruchomiony na początku 2008 roku i stał się jednym z najważniejszych portali turystycznych na Ukrainie.

Kopeikoff.com

Kopeikoff logo Kopeikoff.com to platforma aukcyjna, oferująca możliwość zakupu towarów po cenie niższej niż rynkowa. Inspiracją dla powstania kopeikoff był serwis swoopo.com.
Kopeikoff to innowacyjne przedsięwzięcie realizowane przez zespół Vivex Invest na rynku ukraińskim.


 
Rankwing

Rankwing logoRankWing to firma zajmująca się marketingiem w wyszukiwarkach oraz optymalizacją wyników wyszukiwania (SEM i SEO). RankWing został założony przez Vivex Invest w połowie 2009 roku we współpracy z liderem rynku SEM/SEO w Polsce – firmą Bluerank. Tym samym RankWing to pierwsza na Ukrainie międzynarodowa firma specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach.
Firma planuje podjąć działania w kierunku poprawy standardów na ukraińskim rynku między innymi poprzez bliską współpracę z profesjonalistami z Polski. RankWing jest jednocześnie pierwszą firmą z Ukrainy, która została członkiem Search Engine Marketing Professional Organization (SEMPO).

Mouse Interactive Media

Mouse Interactive Media logoMouse Interactive Media to agencja interaktywna zajmująca się marketingiem internetowym. Oferuje między innymi przygotowywanie strategii kampanii online, media planning i media buying oraz wsparcie kreatywne i PR-owe.